* Dom Pomocy Społecznej w Browinie
     
 

Dom Pomocy Społecznej
    w Browinie

       Browina 57
     87-140 Chełmża

         tel. (+48 56) 6757111
        E-mail: browina@home.pl

Aktualności

Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej z Grzywny

W dniu 15 stycznia 2020r. odbył się występ jasełkowy dzieci ze Szkoły Podstawowej z Grzywny.
Podczas występu Mieszkańcy z zaciekawieniem oglądali przygotowane przedstawienie jasełkowe oraz wspólnie z dziećmi śpiewali kolędy. Na koniec wszyscy wysłuchali zagranych indywidualnie kolęd na fletach i skrzypcach.
My natomiast odwdzięczyliśmy się dzieciom słodyczami i herbatą.

Zabawa karnawałowa w ŚDS Chełmża

W odpowiedzi na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Chełmży nasi mieszkańcy uczestniczyli w zabawie karnawałowej w stylu „lata 20-te, lata 30-te”. W programie imprezy były konkursy i zabawy tematyczne. Do tańca przygrywał sprzęt grający, a wszyscy doskonale się bawili przy muzyce lat 30-tych.

W trakcie imprezy był dla wszystkich słodki poczęstunek oraz obiad. 

100 Rocznica powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski

Dnia 10.01.2020r. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Browinie brali udział w wyjeździe do Bazyliki Katedralnej Świętych Janów w Toruniu na uroczystą mszę św. Dziękczynienia w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem biskupa Wiesława Śmigla. Rozpoczynała ona inaugurację obchodów 100 Rocznicy powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski.. Po mszy mieszkańcy zaproszeni zostali na poczęstunek do Muzeum Etnograficznego.

Boże Narodzenie 2019r.

24.12.2019r. - WIGILIA - odwiedzili nas: Przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego Pan Paweł Polikowski, Radni Powiatu Pan Andrzej Jałocha i Pan Rafał Lewandowski oraz proboszcz ks. kanonik Wiesław Roczniak, ks. kanonik prof Stanisław Suwiński oraz wójt Gminy Chełmża Pan Jacek Czarnecki.

Kartki świąteczne ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Chełmży

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Chełmży dołączają swoje życzenia dla naszych Mieszkańców.


Następna strona