Dom Pomocy Społecznej
w Browinie

Browina 57
87-140 Chełmża

tel. (+48 56) 6757111
E-mail: browina@home.pl

Aktualności

VI rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

Dnia 4 kwietnia 2011 r. odbył się w naszym Domu spektakl słowno-muzyczny przygotowany przez Mieszkańców DPS z okazji VI rocznicy odejscia do Domu Ojca - Jana Pawła II.  Na widowni zasiedli Mieszkańcy DPS oraz Uczestnicy ŚDS wraz z opiekunami. Podczas przedstawienia śpiewane były piesni poświęcone pamięci wybitnego Polaka, do wykonania których włączyli sie wszyscy obecni. Wszystkim towarzyszył nastrój refleksji i skupienia.

II Wielki Turniej Tenisa Stołowego

30 marca br. na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Browinie, uczestniczyliśmy w II Wielkim Turnieju Tenisa Stołowego.  Zawodom towarzyszył wesoły nastrój i dobra zabawa.

Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21 marca 2011 r. świętowaliśmy w naszym Domu "pierwszy dzień wiosny". Wspólnie z Uczestnikami ŚDS przygotowaliśmy Marzannę i wyruszyliśmy ją spalić, hałasując przy tym metalowymi garnkami i obwieszczając wszystkim nadejście wiosny. Było duzo zabawy i śmiechu. Z utęsknieniem czekamy teraz na cieplejsze dni. 

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet...

O dacie 8 marca chyba nie trzeba nikomu przypominać. Starym zwyczajem wszystkie Panie w naszym Domu otrzymały z tej okazji życzenia oraz kwiaty od pamiętających Panów. Z tej okazji zorganizowano zabawę taneczną, połączoną z pokazem mody. W rolę modelek z Mediolanu wcieli się Panowie ze Środowiskowego Domu Samopomocy. Trudno było się powstrzymać od śmiechu, szczególnie podczas kankana.

DPS po remoncie

Dom Pomocy Spolecznej w Browinie przeszedł kapitalny remont. Fundusze pochodziły ze srodków europejskich w ramach RPO Województwa Kujawsko -Pomorskiego. 16 lutego 2011 r. dokonano otwarcia nowo wyremontowanego budynku.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście z Urzedu Wojewódzkiego z Bydgoszczy, Urzedu Marszałkowskiego z Torunia, Urzędu Miasta z Torunia i z Chełmży, Starostwa Powiatowego z Torunia i wielu innych instytucji bez których nasze przedsiewzięcie nia doszłoby do skutku. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy. 


Poprzednia strona  |  Następna strona
Ostatnia modyfikacja strony: 2015.02.20 08:37 info: browina@home.pl
© DPS BROWINA 2010-2012