Dom Pomocy Społecznej
w Browinie

Browina 57
87-140 Chełmża

tel. (+48 56) 6757111
E-mail: browina@home.pl

Aktualności

Światowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych

15 maja br w Auli UMK w Toruniu odbyła sie impreza z okazji Światowego Dnia Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych. Browinę reprezentował zespół wokalny "Browinki"

Z wizytą w Licheniu

30 kwietnia br Uczestnicy ŚDS udali się do Santuarium Maryjnego w Licheniu. Wyjazd miał na celu zintegrowanie Uczestników i ich rodzin, poszerzenie wiadomości o zwiedzanym miejscu a takze zgłębienie wartości religijnych.

Turniej Tenisa Stołowego w ŚDS

18 kwietnia 2012r. w ŚDS odbył się Wielki Turniej Tenisa stołowego rozegrany pomiedzy Uczestnikami ŚDS. Rozgrywki podzielono na etapy. Zwycięzca został Pan Grzegorz Nowacki. Gratulujemy! 

Wizytacja Biskupa Józefa Szamockiego

14 kwietnia 2012r.  gościł w DPS Browina Biskup Pomocniczy Diecezji Toruńskiej Józef Szamocki. Odprawił Mszę Świętą, spotkał się z Samorządem Mieszkańców oraz odwiedził każdego z Mieszkańców naszego Domu. 

Pisanki, kraszanki, jajka malowane...

6 kwietnia br w pracowni terapii zajeciowej odbyło się świąteczne malowanie jajek. po zakończeniu barwienia odwiedziliśmy wszystkie pokoje, rozdając każdemu Mieszkańcowi gotowe pisanki. Korzystając z okazji złozyliśmy wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zblizających się świąt wielkanocnych. 


Poprzednia strona  |  Następna strona
Ostatnia modyfikacja strony: 2016.02.12 10:43 info: browina@home.pl
© DPS BROWINA 2010-2012