Dom Pomocy Społecznej
w Browinie

Browina 57
87-140 Chełmża

tel. (+48 56) 6757111
E-mail: browina@home.pl

Aktualno¶ci

„Jak karnawał, to karnawał…” Zabawa taneczna w Osieku n/ Wisł±

W pi±tek, dnia 1 lutego 2013r. odbyła się zabawa karnawałowa dla uczestników ¦DS Browina. Gospodarze (¦DS Osiek) przywitali go¶ci bardzo serdecznie. W trakcie zabawy wszystkim uczestnikom towarzyszył dobry nastrój. Impreza dostarczyła dużo pozytywnych emocji. Niektórzy zaprezentowali ciekawe przebrania. Słodki poczęstunek przygotowany przez uczestników ¦DS w Osieku n/ Wisł± stanowił pyszne uzupełnienie udanej „Zabawy Karnawałowej 2013”.

Recytacja wierszy Jana Brzechwy

W dniu 17.01.2013r (czwartek) Nasz DPS odwiedziły panie wolontariuszki, które  w  stołówce działu V  zaprezentowały ciekaw± recytację wierszy Jana Brzechwy. Przed występem zebrani zostali przez recytatorki poczęstowani  cukierkami. W spotkaniu brali udział również Uczestnicy ¦DS w Browinie. Mieszkańcy i Uczestnicy z duż± sympati± i uciech± przyjęli prezentowane wiersze, wł±czaj±c się do deklamacji. Spotkanie bardzo się wszystkim podobało, a panie zapowiedziały kolejne spotkania z wierszami Brzechwy i nie tylko.

Jasełka w wykonaniu ¦DS

Dnia 16.01.2013r (¶roda) o godzinie 1000 w stołówce na dziale V Naszego DPS odbyło się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu Uczestników ¦rodowiskowego Domu Samopomocy w Browinie pod kierunkiem opiekuna  p.Barbary  Gołasz. Mieszkańcy byli bardzo zadowoleni i wzruszeni po wspólnie ¶piewanych kolędach oraz pięknej prezentacji jasełkowej. Po występie wszyscy zostali poczęstowani  cukierkami.

Zabawa karnawałowa

W dniu 15 stycznia 2013r. w godzinach od 10.00 do 12.00 na stołówce działu V odbyła się zabawa karnawałowa dla Naszych Mieszkańców, Uczestników ¦DS oraz zaproszonych Mieszkańców DPS w Pigży wraz z opiekunami. Uczestnicz±cy w zabawie poczęstowani zostali p±czkami,     słodyczami i kaw±.Wszyscy bawi±cy się byli wystrojeni w  maski karnawałowe, więc było ¶miesznie i tajemniczo.  W trakcie zabawy przeprowadzone zostały dwa konkursy:na najoryginalniejszy rysunek wykonany z zasłoniętymi oczami  przedstawiaj±cy twarz oraz taniec z krzesłami.

Zabawa taneczna w ¦DS

Dnia 5 stycznia 2013r. odbyła się pierwsza zabawa taneczna dla uczestników  ¦DS. Tanecznym krokiem i karnawałowym nastrojem rozpoczęli¶my 2013 rok.


Poprzednia strona  |  Następna strona
Ostatnia modyfikacja strony: 2017.03.09 09:42 info: browina@home.pl
© DPS BROWINA 2010-2012