Dom Pomocy Społecznej
w Browinie

Browina 57
87-140 Chełmża

tel. (+48 56) 6757111
E-mail: browina@home.pl

Aktualności

Zabawa walentynkowo-karnawałowa

15 lutego 2011 r. Mieszkańcy DPS gościli na zabawie walentynkowo-karnawałowej w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy. Oprócz wysmienitej zabawy tanecznej organizatorzy zapewnili poczęstunek oraz konkursy z nagrodami.

Światowy Dzień Chorego w naszym Domu

Jak co roku, dnia 11 lutego 2011 r. obchodziliśmy w naszej społeczności Światowy Dzień Chorego. Po Mszy Św. Mieszkańcy zostali namaszczeni olejami świętymi. Z tej okazji z upominkami przyjechała także młodzież z pobliskiego Caritas.   

Konkurs w ŚDS

11 lutego odbyła się cykliczna już impreza ŚDS -Wielki Konkurs Wiedzy i Umiejętności. W tym roku konkurs dotyczył zdrowia, toteż odbywał się pod hasłem "Zdrowie na Medal". Uczestnicy musieli wykazać się w nim wiedzą zdobytą podczas zajęć oraz wykazać się umiejętnościami praktycznymi. 

Jasełka z Grzywny

Tym razem zawitały do Nas starsze dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grzywnie. Mieszkańcy byli bardzo zadowoleni i wzruszeni po wspólnie śpiewanych kolędach i przedstawionej historii bozonarodzeniowej.

Jasełka

Dnia 25 stycznia br. do naszego Domu przyjechały przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chełmży. Przedstawiły wszystkim zebranym Jasełka oraz inscenizację słowno - muzyczną. Na zakończenie dzieci podarowały piękną laurkę z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Maluchom serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.


Poprzednia strona  |  Następna strona
Ostatnia modyfikacja strony: 2015.01.27 09:05 info: browina@home.pl
© DPS BROWINA 2010-2012